(044) 537-1579

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК

 

 

«База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації з пожежної безпеки» є зареєстрованим об'єктом авторського права.

 

 

 

Нормативний розділ «Пожежна безпека»

Нормативна база розділу «Пожежна безпека» електронної бібліотеки «Норматив pro» є найбільш повним зібранням нормативних документів, що діють в Україні та мають відношення до питань пожежної безпеки.

 

У переліку документів - закони, державні акти та нормативи, в тому числі НАПБ, деякі документи з охорони праці (НАОП), стандарти, включаючи діючі радянські ГОСТ і ОСТ та міждержавні стандарти, офіційні роз’яснення, листи, накази та багато інших нормативних документів.

 

До нормативної бази додані нормативні документи інших міністерств та установ, що суміжні з тематикою розділу та сприяють найповнішому розкриттю питання. Нормативна база структурована кількома авторським класифікатороми з урахуванням вимог та структури «Державного реєстру нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки. (Реєстру НАПБ)»

 

Кожний документ з бази «Норматив pro» крім тексту, містить розширену інформацію. Публікуються всі відомости про документ, включаючи реквізіти прийняття, затвердження, історію, коментарі, зміни, відміни, перехресні посилання на документи та з них, інформація про наявність в офіційних переліках та реєстрах, посилання на документи які заміняє тощо. Всі появи нових нормативних документів, зміни статусу існуючого документа (відміни, зміни) або зміни інформації про нього постійно відслідковуються та відображаються в нормативній базі.

 

Каталог нормативних документів України з пожежної безпеки

 

 
 
Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.