(044) 537-1579

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК
 

 

Використання професійної нормативно-правової бібліотеки «Норматив pro» рекомендовано листом Міністерства будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України №11/9-500 від 28.04.2007
 
На «Норматив pro» отриманий позитивний висновок від секції з питань технічного регулювання у будівництві науково-технічної ради Мінбуду.

 

 

«База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації у сфері будівництва» є зареєстрованим об'єктом авторського права.

 

 

Нормативний розділ «Будівництво»

Нормативна база розділу «Будівництво» електроної бібліотеки «Норматив pro» містить у собі документи будівельної галузі в цілому, документи промисловості будівельніх матеріалів, проектування, технологій будівніцтва, ціноутворення, якості. Включає нормативи з багатьох іншіх питань, що пов'язані з будівництвом. У переліку документів - закони, державні норми, в тому числі ДБН та СНіП, стандарти, включаючи будівельні ДСТУ та діючі радянські ГОСТ і ОСТ, відомчі норми та норми проектування (ВСН, ВНТП), керівні документи, посібники та багато інших нормативних документів.

 

Також нормативна база містить найповнішу підбірку кошторисних нормативних документів: ресурсні елементні кошторисні норми, відомчі кошторисні норми, збірники цін тощо. Окремо структуровані накази Мінрегіонбуду за кілька останніх років, листи, рішення науково-технічної ради, офіційні роз'яснення.

 

До нормативної бази додані нормативні документи інших міністерств та установ, що суміжні з тематикою розділу та сприяють найповнішому розкриттю питання. Це деякі документи з охорони праці, державні стандарти на будівелну продукцію та засоби виробництва, роз'яснення інших установ, відомчі нормативні документи тощо, що мають безпосереднє відношення до будівництва. Нормативна база структурована кількома авторськими класифікаторами з урахуванням вимог ДБН А. 1.1-1-93

 

Кожний документ з бази «Норматив pro» крім тексту, містить розширену інформацію. Публікуються всі відомости про документ, включаючи реквізіти прийняття, затвердження, історію, коментарі, зміни, відміни, перехресні посилання на документи та з них, інформація про наявність в офіційних переліках та реєстрах, посилання на документи які заміняє тощо. Всі появи нових нормативних документів, зміни статусу існуючого документа (відміни, зміни) або зміни інформації про нього постійно відслідковуються та відображаються в нормативній базі.

 

Каталог нормативних документів України з будівництва

 

Каталог обігу документів Міністерства будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України

 

Каталог документів комунального господарства

 

Каталог промислових документів (електроенергетичної галузі, нафто-газотранспортної системи)

 

 
 
Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.